Yhteystiedot

 

 LUOTTAMUSHENKILÖT 2020 - 2021

PääluottamusmiesAnne Rumpunen-Virtanen
+358 29 450 3991

050 511 0717

anne.rumpunen-virtanen@utu.fi                                  

YPA         
VarapääluottamusmiesKari Kortekuru040-756 6035

kari.kortekuru@utu.fi

keskustyöpaja 
VaraluottamusmiesTaina Kirjonen040-8445741

tainii@utu.fi

bilääketiede 

Luottamusmies

 

Raija Ahokas

 

+358 29 450 2359

050 313 4926

 

 

 

+358 29 450 3248

050 596 8483

 

 

 

 

raiaho@utu.fi

lääketieteellinen tdk  
VaraluottamusmiesKatri Kulmalaekkaku@utu.fi 
    
    
  

 

 

   
   

 

  

 

 HALLITUS

 

     
Puheenjohtaja
Kari Kortekuru+358 40 756 6035
kari.kortekuru@utu.fi 
keskustyöpaja 

Varapuheenjohtaja

/Tiedottaja

Taina Kirjonen

 

+358 40 844 5741

 

taina.kirjonen@utu.fibiolääketiede 
 SihteeriRaija Ahokas+358 29 450 2359raija.ahokas@utu.fi lääketieteellinen tdk 
JäsensihteeriKatri Kulmala+358 29 450 3248   
 TaloudenhoitajaSinikka Collanus+358 50 534 1718sinkol@utu.fibiolääketiede 
JäsenAnne Rumpunen-Virtanen+358 50 511 0717

anne. rumpunen-virtanen@utu.fi

YPA 
JäsenMerja Lakkisto

+358 29 450 4609

+358 50 476 5717

 merja.lakkisto@utu.fi
biolääketiede 
      
VarajäsenAnn Sofie Wierda

+358 29 450 4549

+358 46 921 3458

anhaku@utu.fibioölääketiede 
Varajäsen  
Aija Koivusaari

+358 29 450 4482

+358 50 449 0321

aijkoi@utu.fihammas
      
      

 

 TYÖSUOJELU 2020 - 

Lääketieteellinen tiedekunta ja teknologiakeskus:

Työsuojeluvaltuutettu Ville Helle/ KEK/ ville.helle@utu.fi/ 044-9772636

Yliopistonmäki II: varatyösuojeluvaltuutettu Kari Kortekuru/ kari.kortekuru@utu.fi/ 040-756 6035

 

 MUUT

Toiminnantarkastajat 2020

Anne Johansson 

 

Yhteistyötoimikunnan jäsenet 2020-2021:

Taina Kirjonen, varajäsen Kari Kortekuru

Anne Rumpunen-Virtanen, varajäsen Raija Ahokas

 

Hyvät JHL-aktiivit, jäsenet ja yhteistyökumppanit!

JHL:n Varsinais-Suomen aluetoimisto

 

Puhelin 010 7703 700
Sähköposti v-s@jhl.fi

Toimisto on avoinna
arkisin klo 9.00 - 15.00

Puistokatu 6A, 20100 Turku

(Eerikinkadun ja Puistokadun kulma)

 

 

 

JHL, Varsinais-Suomen aluetoimisto

Maaret Laakso, Maarit Kulmala, Ulla Kurki ja meidän asioistamme vastaa Kristiina Valonen-Yilmaz

Turun yliopiston ammattiosasto JHL 631


Yhdistysrekisteritunnus 95.049